تبلیغات
MBA students of Tehran University official blog entry Bahman 1391 - چند نکته راجع به تحویل تکالیف و پروژه های ترم چهارم - گرایش بازاریابی

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان

امیدوارم که همگی امتحانات را به خوبی پشت سر گذاشته باشید.

در خصوص تکالیف و پروژه های برخی از درس های ترم چهارم، نکات زیر را یادآوری می کنم:

1. در خصوص درس تحقیقات بازار، صرفا ارائه مقاله در قالب پاورپوینت و پروژه نهایی را تک تک دوستان در قالب یک ایمیل ارسال نمایند و در موضوع ایمیل و فایل مربوطه نیز نام خود و عبارت "تحقیقات بازار" را قید نمایند تا به علت تعداد بالای دانشجویان، بروز خطا در ذخیره درست تکالیف دوستان کاهش یابد.
مهلت ارسال این دو تکلیف تا 1 اسفند می باشد. دوستان سعی کنند که تا این تاریخ حتما تکالیف را ارسال نمایند. چون من فردای این روز تکالیف دریافت شده را بر روی لوح فشرده ریخته و به استاد تحویل خواهم داد.در نتیجه دوستانی که پس از این تاریخ تکالیفشان را ارسال کنند، تکالیفشان به دست استاد نخواهد رسید.


2.در خصوص درس استراتژی بازاریابی، صرفا پروژه این درس را تک تک دوستان در قالب یک ایمیل ارسال نمایند و در موضوع ایمیل و فایل مربوطه نیز نام خود و عبارت "استراتژی بازاریابی" را قید نمایند تا به علت تعداد بالای دانشجویان، بروز خطا در ذخیره درست تکالیف دوستان کاهش یابد.

دوستان لطفا قبل از تهیه پروژه، به تالار گفتگوی این درس مراجعه کنند تا هم لیست شرکت های انتخاب شده توسط سایر دوستان را مشاهده کنند و هم خود نام شرکت مورد نظر خود را در آنجا درج نمایند تا هر یک از دوستان بر روی یک شرکت کار کنند.


مهلت ارسال این تکلیف تا 15 بهمن می باشد. دوستان سعی کنند که تا این تاریخ حتما تکلیف را ارسال نمایند. چون من فردای این روز تکلیف دریافت شده را بر روی لوح فشرده ریخته و به استاد تحویل خواهم داد. در نتیجه دوستانی که پس از این تاریخ تکلیفشان را ارسال کنند، تکلیفشان به دست استاد نخواهد رسید.


3. در خصوص تکلیف 3 درس تجارت الکترونیک، چون هم اکنون سامانه باز است و هم استاد در خصوص پیشنهاد من مبنی بر ارسال تکلیف 3 دوستان برای وی از طریق ایمیل پاسخی ندادند، همه دوستان هر چه سریعتر این تکلیف را نوشته و در سامانه آپلود کنند.

4. از همه دوستان خواهشمندم بجز تکالیف ردیف 1 و 2 هیچ گونه تکلیف دیگری را برای من ارسال نکنند.
(در خصوص درس تحقیقات بازار، چنانچه استاد به من اطلاع بدهند که مثلا تکلیف 2 آقا/خانم فلانی از سامانه قابل دسترسی نیست، من به آن شخص اطلاع می دهم تا تکلیف مربوطه را از طریق ایمیل ارسال نماید تا من به دست استاد برسانم.)


پیشاپیش از همکاری همه دوستان سپاسگزارم

طبقه بندی: اطلاعیه های نماینده،  دانشجویان گرایش بازاریابی، 

تاریخ : سه شنبه 30 دی 1393 | 11:28 ق.ظ | نویسنده : محمود قاضی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.