تبلیغات
MBA students of Tehran University official blog entry Bahman 1391 - نکاتی پیرامون ارائه های دانشجویان بازاریابی در درس سمینار

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
دوستان عزیز

با سلام،


در خصوص ارائه های درس سمینار که توسط دوستان انجام شد، نکات زیر قابل ذکر است:


1. از میان دانشجویانی که ارائه دادند، فقط 2 دانشجوی زیر، لطف کنند و یک نسخه از فایل ارائه خود را تا فردا چهارشنبه 17 دی ماه با فرمت پی دی اف، به ایمیل من ارسال نمایند (فایل ارائه سایر دوستانی که ارائه دادند، در اختیار من هست)

خانم ابراهیمی، خانم یوسفی فر


2. ضمنا دانشجویان زیر نیز که اصلا ارائه نداند، اگر پاورپوینتی تهیه کردند، پاورپوینت تهیه شده خود را تا فردا جهارشنبه 17 دی ماه در قالب پی دی اف برای من ارسال نمایند:

خانم روح الامین، آقای قزوینیان، آقای کریمی اندرآبی، آقای گلشن نژاد، خانم یاران، آقای بدری مفرد


ایمیل من: mghazizad@gmail.com


3. از آنجایی که باید مجموعه ارائه دوستان به دست همگی برسد و چون حجم کل فایل ها حدود 120 مگابایت می باشد، از دوستان درخواست می شود که در روز امتحان سمینار، پس از امتحان در دانشکده حضور داشته باشند و حافظه فلش نیز به همراه داشته باشند تا پس از امتحان از طریق سایت  کامپیوتر دانشکده کلیه فایل ها در اختیار همه دوستان قرار گیرد.

به علت حجم بالای فایل ها، امکان آپلود آن در فضای مجازی میسر نیست. لذا دوستانی که مایل هستند فایل ها به دستشان برسد، حتما پس از امتحان سمینار در روز 93/10/24 در دانشکده بمانند تا به اتفاق هم و از طریق سایت کامپیوتر بتوانیم فایل ها را در اختیارشان قرار دهیم.4. پیرو درخواست برخی از دوستان از استاد سمینار برای ارائه ورژن ساده و بدون رنگ اسلاید ها، می توانید ورژن ساده اسلایدهای تدریس شده در 5 جلسه اول را از اینجا دانلود نمایید.با تشکر
 تاریخ : سه شنبه 16 دی 1393 | 12:49 ب.ظ | نویسنده : محمود قاضی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.