تبلیغات
MBA students of Tehran University official blog entry Bahman 1391 - تكالیف و پروژه درس مدیریت استراتژیك در عمل

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
دوستان عزیز با عرض سلام
تكالیف درس مدیریت استراتژیك در عمل شامل موارد زیر است.
1. تمارین: شامل یك تمرین كه بر روی سیستم بارگذاری كرده اید. (+ حضور در كلاس =1 نمره) ( http://mec.ut.ac.ir/mod/assign/view.php?id=78121 )
2. ارائه: شما بایستی با توجه به موضوعاتی كه استاد مشخص نمودند در كلاس ارائه نمایید و فایل ارائه را تحویل دهید. دوستانی كه در كلاس ارائه نداشته اند باید یك مقاله را پس از به تایید رساندن استاد ترجمه نمایند و تحویل دهند (4 نمره)
3. پروژه: شامل تدوین برنامه ریزی استراتییك یك سازمان، (قالب پروژه دكتر موسویان ). (4 نمره)

آخرین مهلت تحویل : 30 دی ماه ساعت 24

نحوه تحویل:
1. تمرین خود را كه قبلا بر روی سامانه بارگذاری نموده اید (یا ننموده اید) در قالب ورد 2007، در یك پوشه با نام Excerise  قرار دهید. 
2. سپس فایلهای ارائه خود را در قالب  ورد و یا پاور پینت 2007 در یك پوشه با نام Presentation قرار دهید. ( دوستانی كه ارائه نداده اند فایل های ترجمه خود را در قالب ورد2007 به همراه اصل مقاله در یك پوشه با نام Translation قرار دهید). 
3. فایل های پروژه خود را در قالب ورد 2007 در یك پوشه به نام Project قرار دهید. 
4. سپس هر سه فولدر را در یك فولدر به نام  شماره دانشجویی + نام خودتان (ابتدا شماره دانشجویی و سپس نام و نام خانوادگی خودتان به زبان انگلیسی) قرار داده و آنها را با نرم افزار Win RAR فشرده كرده و طبق دستور العمل و برنامه زمانی ذیل ایمیل نمایند. 
For example: 431091060-Seyed Alireza Hosseini.rar

برنامه زمانی ارسال الكترونیكی فایلها: دوستان عزیز توجه نمایید كه باید یك فایل فشرده شده طبق مشخصات بالا را در تاریخ های 29 و 30 دی ماه به ادرس sar.hosseini.a@ut.ac.ir ارسال نمایید. عنوان ایمیل باید "مدیریت استراتژیك در عمل" باشد. تاكید می نمایم به فایلهایی كه به غیر از ادرس ذكر شده ارسال گردد  یا در تاریخ هایی به غیر از 29 و 30 دی ماه ( از ساعت 00:00 روز 29 دی تا ساعت 24 روز  30 دی) و یا بدون نام خودتان و یا بدون شماره دانشجویی باشد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

و من الله التوفیق
حسینی ابرندآبادیطبقه بندی: اطلاعیه های نماینده،  درسهای گرایش استراتژی، 

تاریخ : پنجشنبه 27 آذر 1393 | 06:12 ب.ظ | نویسنده : سیدعلیرضا حسینی ابرندآبادی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.