تبلیغات
MBA students of Tehran University official blog entry Bahman 1391 - برنامه نهایی جزوه نویسی دوستان بازاریابی

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
با سلام خدمت همه دوستان،

جهت سرعت بخشیدن به جزوه نویسی و رفاه حال دوستانی که قبلا برای نوشتن جزوه داوطلب شدند و از آنجایی که مدت زمان جلسه کلاسی برخی دروس به 2 الی 2:30 ساعت نیز می رسد، چند تغییر به برنامه قبلی دادم و دوستان دیگری را هم به این جمع اضافه کردم. ضمنا بحث تایپ جزوه ها هم منتفی است و همه دوستان صرفا در تهیه جزوه همکاری می کنند.

برنامه نهایی را از اینجا دریافت کنید: لینک

ذکر چند نکته در خصوص جزوه ها:

1. دوستان در پیاده سازی جلساتی که به آنها محول شده دقت کامل را بکار ببندند و جلسه را به طور کامل پیاده کنند. (به استثنای ارائه های کلاسی دوستان که به صورت الکترونیکی پخش می شود و مواردی که کلاس به دقایقی به حاشیه کشیده می شود.)
حتی جلساتی که استاد عینا از روی پاورپوینت می خواند را کامل پیاده کنند چرا که شب امتحان فرصت خواندن و انطباق بین جزوه و منابع دیگر نیست.

2. به علت آنکه مطالب ارائه در کلاس تحقیقات بازاریابی در انجام تکلیف جلسه بعد و نیز پروژه نهایی موثر است، دوستانی که وظیفه نوشتن جزوه این درس  را بر عهده دارند،  لطفا نوشتن جزوه جلسه  تعیین شده را برای آخر ترم نگذاشته و سعی کنند جلسه محول شده خود را تا یک هفته بعد از ارائه همان جلسه برای من ارسال نمایند.

3. دوستان به محض تهیه جزوه، آنرا به ایمیل من ارسال نمایند. (mghazizad@gmail.com)

4. چنانچه برگزاری درس مدیریت تبلیغات در این ترم منتفی شود، دوستانی که مسئولیت تهیه جزوه این درس را دارند، زحمت تهیه جزوات جلسات پایانی سایر درس را طبق برنامه ای که اعلام خواهد شد، بر عهده خواهند گرفت.اگر در خصوص بهبود این برنامه دوستان پیشنهادی دارند، در بخش نظرات اعلام کنند که به موارد فوق اضافه شود.


پیشاپیش از همکاری دوستان متشکرم


تاریخ : جمعه 25 مهر 1393 | 08:36 ب.ظ | نویسنده : محمود قاضی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.