تبلیغات
MBA students of Tehran University official blog entry Bahman 1391 - گروه بندی نهایی جهت ارائه های گروهی درس تحقیقات بازاریابی - ویژه دوستان بازاریابی

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.
با سلام خدمت دوستان

همانطور که می دانید یکی از تکالیفی که استاد درس تحقیقات بازاریابی از ما خواستند انتخاب یک فصل از منبع درسی (کتاب) و ارائه آن به صورت پاورپونت است. این کار را به صورت فردی و گروهی (حداکثر 3 نفر) می توانید انجام دهید.

این کتاب به صورت PDF در سامانه آموزش الکترونیکی قرار گرفته است.

خواهشمند است در بخش نظرات این پست، نام خود و همگروهی خود را درج کرده و فصل انتخابی خود را نیز مشخص کنید. اگر دو گروه، فصل یکسانی را انتخاب کردند، بدیهی است که حق انتخاب با کسانی است که زودتر آن فصل را انتخاب کردند.

اسامی دوستان و فصل انتخابی آنها در ساعت 21 جمعه 18 مهر برای استاد ارسال خواهد شد.


ضمنا استاد در پایان هر جلسه سوالی را مطرح می کنند و دانشجویان عزیز باید تا هفته بعد به آن پاسخی تحلیلی داده و در سامانه آپلود کرده و نسخه ای از فایل خود را به ایمیل من (mghazizad@gmail.com) نیز ارسال نمایند. ضمنا استاد در جلسه بعد نیز ممکن است از دوستان بخواهند پاسخ خود را مطرح کنند.

مهلت تحویل تکالیف تمدید نخواهد شد


سوال جلسه 2: چگونه میتوان با رعایت ضوابط اخلاقی در بازاریابی، كسب و كاری موفق داشت؟

لازم به ذکر است که:

1. حضور در کلاس تحقیقات بازاریابی اجباری و الزامی است.

2.  نحوه ارزشیابی این درس، در طرح درس آمده است. دوستان لطفا آنرا مطالعه کرده و تمامی تکالیف و پروژه ها را به موقع تحویل دهند.

3. برخی از تکالیف مانند پاسخ به سوال تحلیلی هر جلسه باید به صورت فردی انجام گیرد و برخی مانند ارائه پاوریوینت از فصول کتاب می تواند هم به صورت فردی و هم گروهی انجام گیرد.

4. امتحان میان ترم این درس به صورت الکترونیکی و سوال هم از نوع تحلیلی است.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

طبقه بندی: اطلاعیه های نماینده،  پرسش و پاسخ درسهای گرایش بازاریابی،  دانشجویان گرایش بازاریابی، 

تاریخ : سه شنبه 8 مهر 1393 | 05:49 ب.ظ | نویسنده : محمود قاضی زاده | نظرات
نمایش نظرات 1 تا 30
.: Weblog Themes By SlideTheme :.