تبلیغات
MBA students of Tehran University official blog entry Bahman 1391 - هماهنگی جهت تهیه جزوات دروس این ترم - ویژه دوستان بازاریابی

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

با سلام خدمت همه دوستان

 

امیدوارم که ایام تابستان به شما حسابی خوش گذشته باشد و برای ترم جدید آماده باشید.

 با توجه به تجربه موفق استفاده از جزوات کلاسی برای آمادگی هر چه بهتر در امتحانات ترم های گذشته و به ویژه ترم قبل، در خصوص این ترم نیز (که امیدوارم آخرین ترممان باشد) از دوستان تقاضا دارم که در تهیه جزوات کلاسی همکاری کنند.

بدین منظور خواهشمند است دوستان نام خود و هم گروهی خود را در بخش نظرات این پست درج نمایند تا بر مبنای آن برنامه ریزی جهت تخصیص جلسات به هر گروه انجام شود.

تجربه ترم قبل نشان داد که در دروسی که استاد، خود جزوه ای را به عنوان منبع معرفی کرده و در سامانه قرار می دهد، نیازی به تهیه جزوه کلاسی نیست و خواندن همان جزوه استاد کفایت می کند.

 از همه دوستان تقاضا دارم که در تهیه جزوات کلاسی همکاری کنند و چنانچه متعهد شدند که جزوه یکی از جلسات کلاسی را تهیه کنند، جزوه را به طور تمام و کمال تهیه کرده بطوریکه دوستانی که در کلاس حضور ندارند، با خواندن جزوه از کم و کیف مسائل مطرح شده در کلاس مطلع شوند.

 چنانچه نکته دیگری مد نظر دوستان است، در بخش نظرات ذکر نمایند.

 با آرزوی موفقیت برای همه دوستان در ترم جدید

===================================================================================

برای مشاهده برنامه جزوه نویسی و تایپ دوستان اینجا را کلیک کنید.

چنانچه درسی نیاز به جزوه نداشت، دوستانی که مسئولیت نوشتن جزوه آن درس را دارند به یک درس دیگر منتقل می شوند. در حال حاضر به هر گروه 6 جلسه جهت جزوه نویسی می رسد. امیدواریم دوستان دیگر هم به جمع ما بپیوندند که فشار بر روی سایر دوستان کاهش پیدا کند.

خواهشمند است دوستان با همگروهی خود هماهنگی لازم و کافی را داشته باشند.
طبقه بندی: اطلاعیه های نماینده،  جزوات و کتب درسی،  درسهای گرایش بازاریابی، 

تاریخ : دوشنبه 7 مهر 1393 | 12:04 ب.ظ | نویسنده : محمود قاضی زاده | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.