تبلیغات
MBA students of Tehran University official blog entry Bahman 1391 - نكاتی در باب ترمیم - تاپیك تا پایان ترمیم

فونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا سازفونت زیبا ساز

لطفا از تمام مطالب دیدن فرمایید.

1. دوستان عزیزی كه تا به حال ثبت نام نكرده اند نسبت به انتخاب واحد اقدام كنند. (برای پیگیری ثبت نام باید با خانم شهرابی تماس حاصل فرمایید تا 1. سرترم برای كسانی كه باز نشده باز شود 2. محدودیت اضافه كردن درس برداشته شود 61117766) (همچنین كسانی كه شهریه را پرداخت نكرده اند باید حضوری به دانشكده مراجعه نموده و نسبت به پر كردن فرم تعهد اقدام نمایند و یا شهریه خود را پرداخت نمایند)
2. دوستانی كه درس ارتباطات را پاس نكرده اند نسبت به اخذ این درس اقدام كنند.
3. از دوستانی كه با اخذ 15 واحد در این ترم نمیتوانند درس خود را به پایان برسانند خواهش میشود 15 واحد ارائه شده در این ترم را بردارند و دروس افتاده را در ترمهای بعد بردارند. توجه داشته باشید كه برای دوستانی كه در ترمهای آینده یك یا دو درس برای آنان باقی می ماند اگر در دانشكده ارائه نشود می توانند یا با تعهد حضور در كلاس با دانشجویان حضوری كلاس برداشته و یا در دانشكده فارابی میهمان شوند.
4. اینجانب در حال پیگیری دو درس باقی مانده هستم از تامل شما تا یكم مهر سپاسگذارم.
5. زمان حذف و اضافه یكم مهر ساعت 14 الی  15:30 می باشد.
6. با توجه به كم بودن زمان ترمیم توصیه میگردد نسبت به رفع مشكلات ( 1. عدم تعریف شدن سرترم 2. شهریه 3. حذف محدودیا اضافه كردن درس برای دوستانی كه تا به حال انتخاب واحد نكرده اند) هر چه سریع تر اقدام نمایید تا در زمان حذف و اضافه از مشكلات احتمالی بر حذر باشید.
7. دروس 1. مدیریت تبلیغات و 2. سمینار در مدیریت بازاریابی برای دوستان بازاریابی ارائه شد كه فردا در سیستم باز خواهد شد. قابل ذكر است كه استاد و برنامه این دو درس مشخص شده است.
8. كد درس مدیریت تبلیغات: 10-4310043 ، سمینار در مدیریت بازاریابی: 10-4310040 (دروس فوق از هم اکنون قابل اخذ هستند)
9. دوستانی كه مشكلات خاصی دارند می توانند صبح روز یكم مهر با اینجانب تماس حاصل نمایند.
10. خانمها دقیقی، ابراهیمی، دوست محمدی، یاران، روح الامینی صبح روز یكم مهر با اینجانب تماس حاصل نمایند
11. درس استراتژی بازاریابی ویژه دانشجویان گرایش استراتژی به شماره 11-4310039 از هم اکنون قابل اخذ می باشد.
12. درس تحلیل محیط ملی و جهانی به شماره ........... برای دانشجویان گرایش استراتژی رو انتخاب کردم امیدوارم خوشتون بیاد. در حال پیگیری تصویب این درس در کمسیون دانشکده می باشم، تامل نمایید.
13. برخی از دوستان قادر به حذف و اضافه نخواهند بود ، هر چه سریعتر با اینجانب تمس حاصل نمایند.
14. مواکدا از دوستان درخواست میشود سعی نماید تا سر حد امکان واحدهای ارائه شده جدید را اخذ نموده و واحد های افتاده یا نگرفته ترمهای قبل را برای تهرم آینده نگه دارید.
15. دانشجویان گرایش استراتژی که قصد عدم اخذ 15 واحد در این ترم را دارند درس تحلیل محیط ملی و جهانی را اخذ ننمایند و دانشجویان گرایش بازاریابی که قصد عدم اخد 15 واحد را دارند درس مدیریت تبلیغات  را اخذ ننمایند.دوستان عزیز متاسفانه دانشگاه بر خلاف تعهد خود عمل نمود و ترمیم در ساعت 12:30امروز پایان یافت لذا كلیه عزیزانی كه موفق به گرفتن دروس مورد نظر خود نشده اند تنها از ساعت 18 تا 22 امشب مورخ یكم مهر فرصت دارند جهت اخذ دروس با اینجانب تماس حاصل نمایند.  (پایان بروز رسانی)
(كلیه دوستان باید شخصا و تنها با شماره همراه شخصی خودشان با اینجانب تماس حاصل نمایند)طبقه بندی: اطلاعیه های نماینده،  دانشجویان گرایش استراتژی،  دانشجویان گرایش بازاریابی، 

تاریخ : چهارشنبه 2 مهر 1393 | 08:10 ق.ظ | نویسنده : سیدعلیرضا حسینی ابرندآبادی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.